• Pedagogickí zamestnanci

• Pedagogický zamestnanci

• PhDr. Peter Jurga, DEJ, ETV
        • PaedDr. Katarína Gocálová, SJL, INF, VYV
        • PaedDr. Katarína Gocálová, SJL, INF, VYVUčím žiakov prvého stupňa a som zástupkyňa riaditeľa pre prvý stupeň a MŠ našej školy. Mám rada kreatívne aktivity, projekty a teším sa z úspechov našich žiakov. Verím, že na našej škole dosiahneme vždy čo najlepšie vzdelávacie výsledky a budeme vzornými príkladmi pre všetkých žiakov.
        • Ing. Anna Štetiarová, FYZ
        • Ing. Anna Štetiarová, FYZNa našej škole učím fyziku, techniku a som zástupkyňa riaditeľa pre druhý stupeň. So žiakmi rada komunikujem a snažím sa nájsť riešenia pri problémových situáciách. Študovala som aj Stavebnú fakultu, preto mám blízky vzťah k technickým zručnostiam. Teší ma, keď sa naša škola vyvíja pozitívnym smerom.
        • Mgr. Katarína Vojtušová
        • Mgr. Katarína VojtušováTriedna učiteľka 1.AUž doma vedeli, že mysliteľ a politik Konfucius bol múdry človek. Prehlásil “Nerob druhým to, čo nechceš, aby iní robili tebe.” V tom ma vychovali, toho sa držím a snažím sa vštiepiť žiakom.
        • Mgr. Milada Bučková
        • Mgr. Milada BučkováTriedna učiteľka 1.BUž ako žiačka na základnej škole som chcela učiť malé deti. Každé dieťa je iné, jedinečné. Preto rešpektujem individualitu každého dieťa. ,, Bojíme sa, čo sa z dieťaťa stane zajtra, no zabúdame, že už dnes je niekým.“ (Stacia Tauscher)
        • Mgr. Kristína Kanáliková
        • Mgr. Kristína KanálikováTriedna učiteľka 2.ANikdy nevieš, aký si silný, pokiaľ byť silným nie je jediná možnosť, ktorú máš.
        • Mgr. Irena Šeligová
        • Mgr. Irena ŠeligováTriedna učiteľka 2.BKu každému dieťaťu sa správam ako by bolo moje vlastné. Každé je jedinečné a dôležité
        • Mgr. Kristína Baroniaková
        • Mgr. Kristína BaroniakováTriedna učiteľka 3. ročníkaVždy som chcela, aby práca, ktorú jedného dňa budem vykonávať odrážala moje hodnoty. Medzi ne zaiste patrí láska, ľudskosť a úprimnosť. Krátke slovíčka s veľkou výpovednou hodnotou.
        • Mgr. Silvia Kotyrová
        • Mgr. Silvia KotyrováTriedna učiteľka 4. ročníkaVo svojom voľnom čase sa rada venujem čítaniu, hudbe, športu a kreatívnemu tvoreniu.
        • Mgr. Magdaléna Truchliková, SJL, ANJ
        • Mgr. Magdaléna Truchliková, SJL, ANJTriedna učiteľka 5.A"Slovo zbližuje ľudí, preto sa máme snažiť hovoriť tak, aby nám mohli všetci rozumieť a aby všetko, čo hovoríme, bola pravda". (príslovie)
        • Mgr. Soňa Mikulová ANJ,KAJ
        • Mgr. Soňa Mikulová ANJ,KAJTriedna učiteľka 5.B
        • Mgr. Jana Ballová, MAT, THD
        • Mgr. Jana Ballová, MAT, THDTriedna učiteľka 6.A
        • Mgr. Nikola Dúbraková SJL, CHE, FYZ
        • Mgr. Nikola Dúbraková SJL, CHE, FYZTriedna učiteľka 6.BAktívna, flexibilná a kreatívna duša, ktorá má rada umenie, estetiku, ale aj pokusy, experimenty s neočakávanými koncami.
        • Mgr. Marián Kotyra, GEG, INF, HUV
        • Mgr. Marián Kotyra, GEG, INF, HUVTriedny učiteľ 7.A„Tolerancia nespočíva v tom, že zdieľame názor niekoho iného, ale v tom, že poskytneme druhému právo mať iný názor.“ Viktor Frankl
        • Mgr. Jana Adamicová, ANJ, KAJ
        • Mgr. Jana Adamicová, ANJ, KAJTriedna učiteľka 7.B,"The more you speak more languages, the more you understand about yourself"
        • Mgr. Erika Baroňáková, SJL, OBN, HUV
        • Mgr. Erika Baroňáková, SJL, OBN, HUVSom triedna 8.A. Mojím životným poslaním nie je len prežiť, ale aj prosperovať, a to s vášňou, súcitom, humorom a štýlom.
        • Ing. Ľudmila Matyšáková
        • Ing. Ľudmila MatyšákováTriedna učiteľka 8.B, BIO, GEG, TBR
        • Mgr. Ľubica Masnicová, DEJ, TSV, INF
        • Mgr. Ľubica Masnicová, DEJ, TSV, INFTriedna učiteľka 9.A „Každé ráno dostaneš 24 hodín. Záleží iba na tebe, ako ich využiješ.“
        • PaedDr. Ivana Petrek Matisková, SJL, DEJ
        • PaedDr. Ivana Petrek Matisková, SJL, DEJTriedna učiteľka 9.BMilujem svoju rodinu, charitu, humor, extravaganciu, knižnicu a slovenčinu. Študovala som na Trnavskej univerzite a Univerzite Komenského. Učím slovinu a výtvarnú v našej škole a snažím sa odovzdať žiakom všetky vedomosti i správny smer v oblasti výchovy.
        • Mgr. Jana Kobělušová, MAT, THD, HUV, VYV
        • Mgr. Jana Kobělušová, MAT, THD, HUV, VYV" Čas je len to,čo si z neho urobíme. A preto: znova si nasaďme detské okuliare, aby sme mohli lepšie pozorovať svet, porozumieť mu a robiť lepšie rozhodnutia."
        • Ing. Eva Hrušovská, MAT, THD, VYV
        • Ing. Eva Hrušovská, MAT, THD, VYVAko hovorí môj matematický vzor Maryam Mirzakhani - "Krása matematiky sa ukáže iba trpezlivejším nasledovníkom." Preto som rada, že práve ja môžem žiakom pomáhať objavovať jej čaro.
        • Ing. Eva Gurová, BIO, TBR, THD
        • Ing. Eva Gurová, BIO, TBR, THDŠkola pre mňa znamená veľa. Milujem záhradu a kvety v nej. Páči sa mi odkaz Audrey Hepburnovej - "Vysadiť záhradu znamená veriť v zajtrajšok".
        • Mgr. Ľuboš Kanálik, TSV
        • Mgr. Marta Poláková, NBV
    • Vychovávateľky

• Mgr. Emília Šulganová