• Výchovný poradca

• Výchovná poradkyňa: Mgr. Erika Baroňaková

email:                            skola@zspodzavoz.sk

telefón:                         041/4334172

Konzultačné hodiny:  streda, 9:30 - 11:15 hod.

V prípade potreby si možno konzultačné hodiny dohodnúť individuálne.

Základné informácie:

• Činnosť výchovného poradcu je zameraná na riešenie výchovno-vzdelávacích problémov žiakov. Výchovno-vzdelávacie problémy žiakov rieši v spolupráci s triednymi učiteľmi, vedením školy, pedagogicko-psychologickou poradňou.
            • Poskytuje poradenský servis pre rodičov a žiakov v oblasti profesijnej orientácie, informuje o možnostiach štúdia na stredných školách a učilištiach.
            • Umožňuje náborovým pracovníkom stredných škôl stretnutie so žiakmi, zabezpečuje účasť na prezentáciách stredných škôl.
            • Spolupracuje s pedagogicko-psychologickou poradňou v Čadci a odporučí ju nerozhodným rodičom a žiakom pri výbere vhodnej školy.
            • Spolupracuje s koordinátorom prevencie sociálno-patologických javov

Užitočné informácie: