• HLASOVANIE - Čerstvé hlavičky

• Vážení rodičia, milí žiaci, naša škola sa zapojila do projektu Čerstvé hlavičky. Týmto by sme Vás chceli poprosiť o Váš hlas. Každý deň až do 31. 5. 2023 môžete hlasovať za našu školu a škôlku. Víťaz získavá pravidelný prísun čerstvého ovocia a zeleniny počas nasledujúceho školského roka 2023/2024.

Stačí kliknúť na odkaz, registrovať sa a zadať hlas pre našu školu.

ĎAKUJEME

• Deň Zeme

• Deň Zeme si každoročne pripomíname  22. apríla. Na našej škole prebiehali aktivity zamerané na tento deň počas celého týždňa. Do upratovania  areálu a okolia školy sme sa pustili  s menším predstihom už vo štvrtok. Mladší žiaci zveľadili areál a okolie školy, starší žiaci zbierali smeti v smere do Čadečky, Závršia, cestu okolo uhoľných skladov a smerom na panelovku do Michaliny. Veríme, že v takom stave ostane čo najdlhšie, pretože všetci vieme, ako potrebujeme čistú a zdravú planétu.

• Jarný zber papiera bude prebiehať:

v dňoch: 15.05.2023 - 31.05.2022 (Počas víkendov zber neprebieha)

v čase : 07:00- 08:00 hod. (do 07:20 - môžu odovzdávať žiaci)

12:00- 13:30 hod.

miesto: Areál základnej školy pri plechovom sklade

Papier musí byť zviazaný špagátom do balíčkov.

Do zberu patria: noviny, časopisy, papier, zošity.

Do zberu nepatrí: KARTÓN, lepený papier, tvrdý obal z knihy, rolky.

Ocenení budú najlepší jednotlivci na 1. až 3. mieste s najväčším počtom kilogramov a najlepšia trieda.

• Zápis do 1. ročníka

• Zápis do prvého ročníka je veľká udalosť nielen pre deti, ale aj pre rodičov. Tešíme sa, že nám dôverujete a zverili ste nám vaše deti, na ktoré sa už teraz veľmi tešíme. Veríme, že spoločne vykročíme na cestu vzdelávania plnú zaujímavých zážitkov, poznatkov a zábavy.

Kolektív ZŠ s MŠ Podzávoz

• DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

• Vo štvrtok 30.3.2023 sme mali super deň, pretože nás navštívili naši budúci žiaci a ich rodičia. Budúci prváci si obzreli telocvičňu aj triedy, zahrali sa rôzne hry a za svoju snahu dostali odmeny.

Starší žiaci zo ZŠ Milošová si vyskúšali prácu s mikroskopom, či s interaktívnou tabuľou. Keďže sa snažíme vybudovať dobré vzťahy, deti celý deň sprevádzali naši žiaci a milé a usmiate pani asistentky.

Ďakujeme za návštevu a tešíme sa na Vás v budúcom školskom roku