• Oheň ako komunikačný kanál

• V rámci etickej výchovy sme objavili ako funguje komunikácia pri ohni. Celé generácie komunikovali pri ohni, spoznávali sa, rokovali a menili chod dejín. Oheň ma magickú moc spájať ľudí. My sme si to dnes potvrdili.

• OZNAM

Dňa 15.06.2022 bude z organizačných dôvodov vyučovanie končiť 5. vyučovacou hodinou.

• Oddychovo-poznávaci výlet

• Dňa 2. júna. 2022 sme sa so žiakmi zúčastnili oddychovo-poznávacieho výletu v Bratislave. Na hrade Devín nás privítala pani sprievodkyňa a porozprávala nám o histórii hradu a o hradnej studni. Počas prehliadky sme sa kochali nádhernými výhľadmi. Najzaujímavejšie boli výhľady z hornej časti hradu. S údivom sme sledovali sútok rieky Moravy a Dunaja. Po prehliadke hradu nás už čakala loď "Prešov", ktorou sme sa plavili po Dunaji smerom do Starého Mesta. Počas plavby sme mali možnosť vidieť Bratislavský hrad, Most SNP aj most Lafranconi. Keď loď zakotvila, presunuli sme sa do historickej časti Bratislavy. Pozreli sme si historické pamiatky a kúpili suveníry. Okrem toho sme na Hviezdoslavovom námestí stretli herca Juraja Baču, s ktorým sme sa odfotografovali. Výlet sme zavŕšili v McDonalde. Príjemne unavení sme sa šťastne vrátili domov.

Mgr. V. Ivanková, Mgr. E. Gomolová, Mgr. S. Mikulová, Mgr. M. Truchliková

• Tradícia pokračuje

• Po odmlke spôsobenej COVIDOM sa našu školu vrátila tradícia spoluorganizovania streleckej súťaže. Dnes to bola strelecká súťaž:,, O POHÁR RIADITEĽA CVČ " Naša škola mala svoje zastúpenie a oplatilo sa. N. Mesarošová vyhrala II. miesto v kategórií  dievčat. Srdečne GRATULUJEME

• Prvý florbalový rok

• Game over. Aj tak by sa dal nazvať dnešný florbalový tréning. Aj keď bol posledný, tak my sme nezaháľali, ani sa neulievali. Okrem trénovania a hry sme sa aj naučili, ako správny florbalisti jedia pizzu. Najkôr si utrhnúť, potom sa usadiť a rýchlo zjesť. Vieme aj to, že o pizzu sa delíme, aby každému ostalo.

Vidíme sa o rok.

• Deň detí - Deň športu mesta Čadce

• 01.06.2022  sa konal  Deň detí - Deň športu mesta Čadce.Naši žiaci reprezentovali školu na popredných miestach vo viacerých kategóriach. Srdečne GRATULUJEME.

Vybíjaná 1. miesto

Atletika:1. miesto: Matej Mareček 9.A