• SÚŤAŽ O DVA LÍSTKY!

• Traja žiaci, ktorí od dnes 16.11.2022 do Mikuláša 6.12.2022 dostanú najviac jednotiek z čo najviac predmetov, získajú 2 lístky na kultúrne podujatie.

Pravidlá súťaže:

1. Najviac jednotiek z čo najviac predmetov.

2. Ak bude rovnaký počet jednotiek z predmetov rozhoduje počet pochvál, plusiek, aktivít a účastí na súťažiach.

3. Jednotka je jednotka. Či malá, či veľká, stále je to jednotka.

4. Na 1. stupni vyhrávajú žiaci s najvzornejším správaním a plnením si povinností.

Vyhodnotenie:

Triedni učitelia, na základe zapísaných známok v elektronickej žiackej knižne predložia na porade najviac 3 žiakov so samými jednotkami podľa pravidiel. Žiaci s najvyšším počtom jednotiek vyhrávajú.

• Už aj prváčikovia zo ZŠ s MŠ Podzávoz majú svoje čitateľské preukazy

• Deti z 1. A a z 1.B sa zoznámili s knižnicou, spolu si zaspievali, zarecitovali a prečítali si príbeh z knižky,,Kubko nechce čítať". O tom, že prváci poznajú rozprávky sme sa presvedčili v zábavnom hľadaní rozprávkových postavičiek zo známych rozprávok. Kysucká knižnica v Čadci sa teší z nových kamarátov.

Tr. uč. Mgr. Jarka Jopeková a Mgr. Jarka Larišová