• SÚŤAŽ

• HLASUJTE ZA NAŠU ŠKOLU

Vážení rodičia, milí žiaci.

Podporte našu školu a zahlasujte v súťaži na dole uvedenom linku. Hráme o výsadbu ovocných stromčekov, ktoré budú vysadené v areáli našej školy. Ďakujeme za všetky hlasy.

Od dnes až do 12.10. do 24:00 je možné hlasovať za našu školu. Ako hlasovať?

* Prejdite na stránkuhttps://www.zahrada.sk/magazine/sutaz-pre-materske-a-zakladne-skoly-hlasujte-za-skolu-a-vyhrajte-rocne-predplatne-zaujimaveho-casopisu/

* Kliknite na "Chcem hlasovať za školu"

* Vyberte si školu, ktorej chcete odovzdať hlas. Môžete vybrať najviac jednu školu z každého kraja, alebo hlasovať len za jednu jedinú školu – svojho favorita.

* Vyplňte svoje kontaktné údaje v časti "9- Záver "a odošlite formulár.

* Po ukončení hlasovania vyžrebujeme zo všetkých hlasujúcich troch výhercov, ktorí získajú ročné predplatné jedného z časopisov Môj dom, Záhrada, alebo Pekné bývanie.

* Súťaž bude mať celkom štyroch výhercov: dvoch, ktorí budú mať v dobe ukončenia hlasovania v súťaži najviac hlasov (prvé a druhé miesto) a dvoch, ktorých určí porota zložená z členov redakcie a partnera súťaže (tretie a štvrté miesto). Šancu vyhrať tak majú aj školy, ktoré v hlasovaní získajú menej hlasov. Výsledky hlasovania zverejníme po ukončení hlasovania.

Systém hlasovania je ošetrený proti viacnásobnému hlasovaniu, aby sa predišlo podvodom. Ak chce v jednej rodine na jednom zariadení hlasovať viac ľudí, dá sa to len tak, ak si stránku otvoria v inom prehliadači (google chrome, firefox, edge...), prípadne je nutné použiť iné zariadenie (mobil, tablet,...).

• OZNAM ŠKD

•

Prosíme rodičov, aby dodržiavali termín úhrady za školský klub detí. Školský klub je nutné zaplatiť vždy v aktuálnom mesiaci t.z.n. že za október je nutné platiť od 01. 10. do 6.10.2022 , za november 01.11.- 06.11. a tak ďalej. Keďže tieto finančné prostriedky odvádzame v termíne mestu Čadca, nemôžeme prijať platbu za viac mesiacov naraz a ani neskoré platby. Preto by bolo vhodné, keby Ste si nastavili v banke trvalý príkaz a viac sa termínom nemusíte zaoberať. Do poznámky uveďte meno a pridelené číslo Vašeho dieťaťa.

Prosíme Vás o pochopenie a ďakujeme za spoluprácu.

• Plenárne rodičovské združenie

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na Plenárne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční dňa 19. 09. 2022 o 16:00 hod. v 2. pavilóne. Po skončení Plenárneho rodičovského združenia budú prebiehať triedne rodičovské združenia v kmeňových triedach.Tešíme sa na Vašu účasť.S pozdravomkolektív ZŠ s MŠ Podzávoz

• Jesenný zber papiera

•  Jesenný zber papiera bude prebiehať:

v dňoch: 12.09.2022 - 30.09.2022 (15.09. št. sviatok zber nebude prebiehať)

v čase : 07:00- 08:00 hod. (do 07:20 - môžu odovzdávať žiaci)

12:00- 14:00 hod.

miesto: Areál základnej školy pri plechovom sklade

Papier musí byť zviazaný špagátom do balíčkov.

Do zberu patria: noviny, časopisy, papier, zošity.

Môže byť aj kartón – musí byť zvlášť zviazaný a nesmie byť v jednom balíku s papierom.

Do zberu nepatrí:  lepený papier, tvrdý obal z knihy, rolky.

Ocenení budú najlepší jednotlivci na 1. až 3. mieste s najväčším počtom kilogramov a najlepšia trieda.

• Požiarne cvičenie

• Dňa 12.09. 2022 sa v našej škole uskutočnilo požiarne cvičenie. Všetci žiaci po zaznení varovného signálu organizovane opustili v doprovode vyučujúceho svoje triedy a presunuli sa von z budovy do bezpečného priestoru. Žiaci pri presune zachovali pokoj, rozvahu a disciplinovane sa správali pri dnešnom cvičení. Cvičná evakuácia trvala 3:58 min.

• Záujmová činnosť v našej škole

• Petra Vlhová na Podzávoze.

V tomto školskom roku bude Na našej škole ZŠ s MŠ Podzávoz učiť Petra Vlhová. Každý utorok bude viesť výtvarný odbor. Nejde o našu slávnu lyžiarku, ale o jej menovkyňu. Okrem P. Vlhovej ponúka škola aj iné záujmové útvary, ktoré deťom upresnia triedny učitelia, alebo budú v ponuke na našej nástenke , či webstránke.

Ponuka záujmovej činnosti v našej škole:

Florbal pre všetkých - PhDr. P. Jurga (2. - 9. ročník)

Vybíjaná - Mgr. S. Kotyrová

Krúžok Slovenského jazyka pre 9. ročník - Mgr. M. Truchliková

Krúžok Matematiky pre 9. ročník - Mgr. V. Ivanková, PaedDr. M. Ivanko

Počitačový krúžok - Mgr. K. Vojtušová (2. - 4. ročník )

Divadelný krúžok - PaedDr. I. Petrek Matisková

Prihlášku do záujmového útvaru odovzdať konkretnému učiteľovi!

Prihláška: prihlaska_do_kruzkov__ZS_Podzavoz.docx